| Andreii69 a întrebat:

De black friday cu cat se poate reduce un Iphone 5 sau 5s nu 5c, macar daca puteti sa imi spuneti daca poate ajunge sub 15 milioane,daca da, dati-mi link-ul' unde mai au loc reduceri mari de black la iphone, la orice magazin numai sa fie ieftin.multumesc,funda.

1 răspuns:
| Mostesare a răspuns:

Intră pe http://www.black-friday-romania.ro/. Abonează-te pentru a afla vești despre reduceri și promoții sau intră pe site -ul fiecărui magazin participant și compară prețurile pentru telefonul dorit de tine.