| AndreiNaie a întrebat:

De cateva luni bune am lag in clientul de la lol, la selectarea campionilor, cateodata dau accept la meciuri si ma scoate pe motiv ca nu am dat accept. Daca stiti la ce ma refer va rog dati-mi o rezolvare pentru ca e insuportabil. multumesc anticipat

2 răspunsuri:
| PepsyTwyst a răspuns:

Incearca sa iti reinstalezi lol-ul. Funda?

| AndreiNaie explică (pentru PepsyTwyst):

Am un net de cacao nu vreau sa fac treaba asta. Apropo sunt scorpyzone/ SportG ma stii. Nu vreau sa reisntalez clientu, nici nu il am instalat a fost downloadat din alta parte si copiat de pe un stick