| Girly97 a întrebat:

De cateva zile joc (incerc de fapt sa invat sa joc) Counter Strike 1.6 insa am observat doua bug-uri in joc pe care sper ca ma veti ajuta sa le rezolv pentru ca poate nu sunt bug-uri:
1) Atunci cand joc ca terorist si toti ceilalti soldati se poarta de parca imi sunt parteneri si nu ma ranesc unul a aruncat o grenada si m-a omorat chiar cand am ajuns in locul unde punem bomba! Nu am retinut cum il cheama desi imi doream pentru ca am de gand sa il omor eu mai tarziu! De asemenea se pare ca ceilalti soldati stiu foarte bine unde sa puna bombele in timp ce eu abia daca ma descurc sa gasesc un loc bun.
2) M-am plictisit sa joc ca terorist! De ce nu pot sa joc ca counter-terorist? M-am plictisit sa ma chinui sa caut unde sa pun bomba, apoi sa astept fara sa vina vreun counter-terorist si apoi sa murim cu totii cand explodeaza! Desi am ales ca soldatii controlati de AI sa fie counter-teroristi cand ma vad imediat ma omoara. De ce nu pot sa joc ca counter-terorist? Pot numai ca terorist sa joc?

1 răspuns:
| Alexuţ02 a răspuns:

E clar că eşti începătoare... deci.

Să ajungi repede la locul cu bomba, trebuie să ştii bine mapele, le înveţi jucându-te cât mai mult.
Cred că te jucai cu boţi dacă aveai de gând să-ţi omori "partenerul", cu boţi e foarte uşor, când joci online în schimb, e greu, fiindcă dai de jucători adevăraţi.

2. Poţi alege Tero sau CT, doar alegi mapa şi dai Counter Terrorist, sau mai poţi seta de pe M parcă, în CS:GO aşa era, pe M