| William a întrebat:

De ce ar vrea cineva sa joace league of legends cand sunt atatea MOBA mult mai bune?

Răspuns Câştigător
| SiLaS a răspuns:

Poate le place ca arata asa ...nu stiu cartoon gen.Sau nu sunt capabil sa joace MOBA-uri mai complicate.LoL atrage privirile copiilor de aia sun majoritatea numai bididii

3 răspunsuri:
| RaduTN a răspuns:

De ce nu ar vrea?
Este un joc foarte interesant, acuma depinde si de placerile gamerilor.
Gusturile nu se discuta!

| FatUglyVirgin a răspuns:

Ce MOBA e mai bun, si de ce s-ar juca cineva un moba cu 2k playeri in loc de unul cu 200k

| William explică (pentru FatUglyVirgin):

Dota 2, smite, heroes of newerth sunt cateva.