| blaablaablaaa a întrebat:

De ce atunci cand apas butonul "Print Screen" intr-un joc, iar dupa intru in paint si dau CTRL + V imi apare imaginea neagra?

4 răspunsuri:
| Gizăz a răspuns:

Funcţia aia pe care o ştii tu e făcută să meargă în Windows. Nu e făcută pentru jocuri sau fişiere video în full screen. Nu merge aşa. Majoritatea jocurilor noi au o funcţie specifică pentru asta. Caută care e. Dacă nu are, atunci foloseşte programul fraps.

| blaablaablaaa explică (pentru Gizăz):

Pana acum imi mergea si in jocuri full screen. Nu vreau sa folosesc programe pentru un ss, la nu stiu cat timp.

| Hitback a răspuns:

La unele jocuri nu merge. Daca au buton de screenshot apasa-l. Altfel foloseste un program. Cum o zis Cristos. Fraps.

| blaablaablaaa explică (pentru Hitback):

Inainte mergea la toate jocurile, iar acum nu mai merge. Nu vreau sa folosesc programe.