| anonim_4396 a întrebat:

De ce atunci cand iau o salvare de pe internet la GTA San Andreas si intru in ea mi se inchide jocul si imi zice gta_sa.exe has stopped working. Am windows 7. Cine ma poate ajuta îi dau funda.

2 răspunsuri:
| Mihail2020 a răspuns:

Salut!
Ați instalat mods: atunci când te instalați mods, pe care îl instalați fișiere ascunse prea. Cu prea mult fișierele ascunse, jocul sa prăbușit. există o singură modalitate de a șterge acest fișierele ascunse astfel încât să puteți juca GTA SA, din nou, este reinstalați Windows. atunci nu aveți probleme.
ați instalat nici un mods: Nu știu cum să rezolve acest lucru. maby puteți încerca să facă acest lucru: faceți clic pe Start> click dreapta pe "My computer"> Properties> Avansat> Sub apăsați "Setări" performanță> Data Execution Prevention> hit "rândul său, pe DEP pentru toate programele și serviciile, cu excepția celor selectate".
Hit Adauga, navigați la dumneavoastră crapat. exe din folderul SA. Aplicați lovit. Ar trebui să aveți pentru a reporni. Acum GTA ar trebui să ruleze.

| FlashGun a răspuns (pentru Mihail2020):

Nu merge cum ai zis si ori cum in cateva zile imi reinstalam windowsul. Am avut moduri mai de mult dar am reinstalat jocul si vad ca face probleme. In generel jocul merge bine dar am nevoie de o salvare de pe internet. PS: scrie si tu pe romana