| xAXx a întrebat:

De ce atunci cand imi deschid laptopul totul merge normal pana sa-mi apara desktopul unde imi arata totul negru si pe el vad doar cursorul.Sa intru in alte programe nu pot fiindca nu vad nimic.Am windows 7 proaspat instalat de o saptamana si ceva.Ce pot sa fac sa rezolv problema?

1 răspuns:
| Dragos2001 a răspuns:

Sunt mai multe posibilitati pentru care iti face asa:
1. poate de la windows
2. poate de la placa video sau de baza
3.eu iti zic mai bine sa intrebi un specialist care se ocupa cu asa ceva, pana sa nu iti fie ceva fatal cum mi sa untamplat mie si a trebuit sa cumpar din nou toate piesele, eu iti zic... acum dupa posibilitatu, sper ca te-am ajutat funda :*