| Anonim430 a întrebat:

De ce atunci când mă joc Roblox și scriu ceva pe roblox chat, uneori literele îmi sunt înlocuite cu semnul hashtag? De exemplu, dacă scriu "Vorbește cineva română", îmi apare "Vorbește ###### ######". De ce se întâmplă asta și cum pot opri?

Răspuns Câştigător
| LPCTSTR a răspuns:

Obscene nu, care implica "emotie", da. Nu stim concret ce e prin filtru si cum adapteaza el, deci bucura-te de cenzura.

2 răspunsuri:
| LPCTSTR a răspuns:

Este filtrul pentru cuvinte obscene. In engleza nu exista "cineva", si desi nu este cazul ca pentru "cum", ei le considera, ori filtrul le considera obscene.
Deci tu nu poti face nimic.

| Anonim430 explică (pentru LPCTSTR):

Dar am scris în engleză "Me with my love" și a arătat "Me ##########". Și "with my love" nu sunt cuvinte obscene

| LPCTSTR a răspuns (pentru Anonim430):

Obscene nu, care implica "emotie", da. Nu stim concret ce e prin filtru si cum adapteaza el, deci bucura-te de cenzura.