| NoTCliper a întrebat:

De ce atunci cand pornesc un joc de pe steam de ex fifa 21 iar in joc mereu se da in sus si nu pot alege ca de fiecare data se da in sus ca si cum ar apasa w incontinuu? Si nu este nici un buton apasat. Nu numai la fifa cat si alte jocuri HITMAN 2 sau For Honor. Stie cineva?

1 răspuns:
| VoidEternal a răspuns:

Deschide un editor de text (de exemplu Notepad) si vezi daca se apasa singur vreun buton. Daca da, intoarce-o pe spate si loveste-o usurel de cateva ori poate ti-a ramas vreo tasta blocata.