| HinataSama a întrebat:

De ce atunci cand vrau sa intru pe Mt2 Steel, imi apare: Sorry, your system does not support 3D graphics, please check your hardware and system configeration then try again. O metoda simpla de a scapa de eroarea asta, daca este.

2 răspunsuri:
| Adrain121 a răspuns:

Ai uitat sa instalezi placa video

| Rolitech a răspuns:

Nu sti engleza?
nu vezi ca nu mai merge placa video?
instaleaza de pe un sidiu toate driverele
nul suporta jocul
de exemplu cs (cel mai populat joc)
am uitat sa bag driverele dupa ce am instalat windous si am downloadat cs am intrat si ma datr afara si a zis ca jocul functioneaza doar pe software (grafgica proasta cu 15-16 fps)
instaleaza win din nou si trebuie sa ai toate driverele sau baga doar drierele
Pe scurt ai placa video oprita ea trebuie activata cu niste drivere
Funda?