| vlad_2771 a întrebat:

De ce cand conectez telefonul la calculator imi zice ca e un dispozitiiv necunoscut? Am Samsung galaxy fit am instalat driverul de multe ori..in telefon imi apare ca nu e conectat nici un cablu usb... de ce?

3 răspunsuri:
| robiiusan a răspuns:

Trebuie sa ai un program la unele telefoane care le conectezi cu USB.

Incearca sa te uiti jos in partea dreapta cand incearca sa se conecteze si sa dai pe el, si acolo iti zice care e problema. Si cand iti da problema ai undeva acolo sa cauti o solutie online si iti da de unde sa descarci.

| vlad_2771 explică (pentru robiiusan):

Am facut si asa... intrii tu la mine in pc cu team?

| vlad_2771 explică (pentru robiiusan):

Oare nu am instalat driverrul cel bun?