| Auras95 a întrebat:

De ce cand dau find servers la counter strike 1.6 imi intra automat pe un sv?crying

2 răspunsuri:
| Leo_3827 a răspuns:

1. intri pe google si scrii: download gamemenu.res 2. intri in cstrike apoi in resource si vezi ca e un fisier numit gamemenu.res il stergi si il bagi pe ala care lao down in locul lui 3. dai click dreapta pe folderul care l-ai downloadat si dai proprieties si vezi ca sunt 2 casute pe care trebuie sa le bifezi apoi nu mai ai problemahappy