| cr1571n3l a întrebat:

De ce cand dau sa intru pe un server la Counter strike 1.6 zice ca : Could not connect to server. ce are?

Răspuns Câştigător
| SCOOBftw a răspuns:

Pasul 1:
Intra in Start -> Run
Pasul 2:
La Run scrieti REGEDIT
Pasul 3:
In fereastra care a aparut cauti in stanga HKEY_CURRENT_USER -> Software
Pasul 4:
La Software va aparea un key numit Valve; il selectezi si il stergi apasand tasta Delete.
Pasul 5:
Deschideti Counter-Strike (in caz ca va cere CD-Key, scrieti AAAAA-AAAAA-AAAAA-AAAAAA-AAAAAA).

Asta e pentru non-steam. Daca ai steam nu stiu ce sa faci.

1 răspuns:
| Andrei_3559 a răspuns:

Daca ai sti putina engleza ti-ai da seama ce are. Cat despre o rezolvare incearca alt server sau verifica mai bine conexiunea la net.