| BananaJoe94 a întrebat:

De ce cand incerc sa intru in PUBG lite imi zice ca nu e valabil in regiunea ta? Va rog sa-mi explicati pas cu pas ce sa fac.

3 răspunsuri:
| Robertandrei4858 a răspuns:

Pot fi mai multe motive, printre care: dispozitivul tau nu e compatibil cu versiunea actuala, platforma a limitat accesul in anumite regiuni, ai root la telefon si asta nu iti confera acces

| Costi125 a răspuns:

Poftim,fundita? https://youtu.be/KZruBIqclmI

| BananaJoe94 explică (pentru Costi125):

M-am uitat la multe tutoriale, inclusiv la acesta pe care l-ai trimis si nu merge nici unul