| Danielicious a întrebat:

De ce cand incerc sa intru pe Facebook imi apare http://www.facebook.com/advertising/?

6 răspunsuri:
| alinav a răspuns:

Aia inseamna ca este un anunt.

| Danielicious explică (pentru alinav):

M-am prins si eu ca este un anunt, ca scrie mare „PUBLICITATE„, dar imi apare de fiecare data cand incerc sa deschid pagina si nu ma pot duce la profilul meu.

| alinav a răspuns:

Aa. Pai eu cred ca are o defectiune!

| alinav a răspuns:

Pai. sus in dreapta iti apare poza ta, acasa, deconectare...Si dai pe poza ta si iti intra pe facebook.

| Danielicious explică (pentru alinav):

Daca aparea, eram demult intrata.

| alinav a răspuns (pentru Danielicious):

Atunci nu stiu ce sa spun.Fa-ti altul sau da-mil mie si incerc sa ti-l fac si dupa aia iti schimbi parola...