| Shrek32154 a întrebat:

De ce cand intru de ori in metin mi se da restart la pc? Am avut mai de mult problema asta dar pe urma mergea... Ex. vreau sa transfer niste bani de pe un cont pe altul nu merge ca mi se da restart... sau daca dau dublu clik pe metin si nu intra din prima si mai dau inca de doua ori "pac" restart explicati-mi pas cu pas ce trebuie sa fac din setarile metinului poate merge. Daca o sa-mi mearga ce mi-ati explicat funda

2 răspunsuri:
| cristinicamititica a răspuns:

Scuze n-are legatura cu problema ta, dar imi place ff mult poza ta. o am si eu pe telefon

| Perfecşăn a răspuns:

Mai bine la exemplul acela cu yang sa vorbesti cu GM poate au ei probleme cu site`ul.Mult norocwinking