| clautzuuboy20 a întrebat:

De ce cand intru in leis silent aim pentru cs 1.6 imi iese imediat din cs? sad plz dati-mi un raspuns! FUND4!

4 răspunsuri:
| monstrulet a răspuns:

Pentru ca nu mai exista cs original, exista numa cs-uri modificate de toti fraierii... CS Gigel eXtreme edition, sau ce nume se trezesc sa le mai puna, si te trezesti ca crapa cand tie lumea mai draga(nu numai la coduri). Cauta alt cs(daca ai noroc sa-l gasesti original e bine), sau alta versiune la cod.

| clautzuuboy20 explică:

Bah nu's codat dar vr s afac misto de boti laughing oricum vrea sh fratimiu sa joace (are 8 ani) si nu e prea bun si sa il pacalesc ca e bun sa ii pun codurile inainte sa intru in cs...

| NAdrian a răspuns:

Pentru ca mai nou cs-urile au hack blocker sau ai intrat pe un sv
care avea admin/i vigilenti!

| MarianSteaua a răspuns:

Pentru ca esti BoTT Joaca fara coduri Steam-ON :p si e mai binewinking