| YoYo09 a întrebat:

De ce cand intru in metin2 mi se inchide calculatorul?

2 răspunsuri:
| FemeiaPisică a răspuns:

Cauzele sunt :
-Cerintele minime pentru sistem nu sunt corespund cu calculatorul tau.
- Nu ai programul SP3.
-Antivirusul tau este ca BitDefender, adica recunoaste in mod automat fluxul generat de cele mai cunoscute jocuri si aplica regulile de firewall potrivite pentru a nu impiedica desfasurarea acestora.
-Ai virusi in calculator.
-Ai amestecat fisiere de la alte metine(private).

| sebycfr a răspuns:

Poate pentru ca procesorul ti se prea incalzeste cand intrii in el si de aceea se inchide,
sau ai putea avea un virus....variantele sunt destul de putine