| alexfepa2011 a întrebat:

De ce cand intru in metin2 united se face up-dateul si dupa ce dau play se inchide si nu imi apare nimic!sad dce?

3 răspunsuri:
| pix3L a răspuns:

Probabil ai un hack in PC pentru ca are auto pacher are anti hackhappyDeci cauta bine hack-ul si dezenstaleazal sau reinstaleaza windows-ul din nouhappy Funda?

| alexfepa2011 explică (pentru pix3L):

Pai nu ca prima data imi da don send cand se descaeaca alea din autopachher de la unidet

| pix3L a răspuns (pentru alexfepa2011):

Dezinstaleazal si apoi instaleaza-l iarstraight face incearca si vezi daca merge