| YusukeUrameshi a întrebat:

De ce cand intru intr-un metin cu auto patcher imi scrie asta:The application failed to initialize properly (0xc0000135). Click on OK to terminate the application

Răspuns Câştigător
| TheG1rl a răspuns:

Pai tu ai incercat sa pornesti jocul si nu s-au instalat toate fisierelelaughing Am facut si eu asa! Cred ca dupa ai anulat instalarea.Instaleaza-l din nou si poate asa va merge.INSA de data aceasta ai rabdare pana se descarca tot jocul! Bafta!