| Polinco a întrebat:

De ce cand pornesc fraps si filmez cu el, peste cateva secunde mi se opreste filmarea fara sa-i fac >nimic?

2 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Daca e versiunea trial, filmeaza doar un anumit timp si dupa se opreste. Incearca OBS, e gratuit.

| maxbio a răspuns:

Deoarece folosesti versiunea trial a programului care iti permite sa filmezi doar 30 de secunde. Foloseste alte programe care sunt gratuite precum OBS (doar ca ai nevoie de un pc destul de bun deoarece consuma destul de multe resurse)