| Vladutzul123 a întrebat:

De ce cand vreau sa dezarhivez un fisier pe winrar imi cere o parola? de unde o iau? va rog am mare nevoie de ajutor

3 răspunsuri:
| Chamberlin a răspuns:

Acel fisier WinRar are o parola pusa si fara ea nu poti deschide sau dezarhiva fisierul.
Daca e ceva important pori sa il deblochezi cu acest program freeware:
http://www.softpedia.com/......lock.shtml
funda?

| 1stResponder a răspuns:

Asa a fost arhivat fisierul respectiv, cu o parola.
Parola ar trebui sa fie in locul de unde ai luat fisierul, daca cel ce a incarcat fisierul pe net a dorit ca el sa fie accesat de oricine.

| crystyanshyness a răspuns:

Acea arhiva este parolata si pentru a o deschide ai nevoie de parola neaparat altfel nu o poti deschide