| KeLord a întrebat:

De ce cand vreau sa intru pe un server minecraft nu pot si imi spune conexiune pierduta....Mereu imi spune asa cand vreau sa intru pe un server de minecraft. Poate fi din causa java sau din cauza minecraftului, va rog ajutati-ma dau funda.

Răspuns Câştigător
| Dddsasul a răspuns:

E din cauza Mc depide daca ai o varianta non demo uite niste servere care functioneaza aproape cu orice varianta Http://www.gametracker.com/search/minecraft/RO/

| anonim_4396 a răspuns (pentru Dddsasul):

Eu am premium si nu imi merg nici astea de la linkul ce l-ai dat

1 răspuns: