| Marginean_Rares_1990 a întrebat:

De ce dupa fiecare 2 meciuri de competitive castigate primesc ban 21 ore?

Răspuns Câştigător
| AlexDFY a răspuns:

Inca nu ai rank, si poti castiga doar 2 competitive pe zi, dupa ce vei primi rank ul, adica la 10 competitive castigate, o sa poti juca cate competitive vrei tu.

3 răspunsuri:
| CRZB a răspuns:

Acela este "cooldown", il vei primi mereu dupa 2 meciuri castigate consecutiv, sau daca esti dat afara de prea multe ori dintr-un meci de competitive

| Marginean_Rares_1990 explică:

Este foarte enervant. Si de ce se intampla asa?

| Marginean_Rares_1990 explică:

M-am bucurat ca e weekend si ca ma pot juca linistit... si na