| MaryusCeaus a întrebat:

De ce imi apare aceasta eroare cand vreau sa instalez Google Chrome"Installation failed because you version of Windows is not supported."? Cum pot sa rezolv aceasta problema? Dau funda raspunsului care ma va ajuta.

1 răspuns:
| Kreefy a răspuns:

Dupa cum scrie si in eroare, windows'ul tau nu suporta acel browser.
Depinde ce windows ai, windows'urile mai noi, cum sunt Windows 8.1 sau Windows 10 Premium, nu prea accepta browsere, antivirusi si alte programe, pentru ca le au pe cele standard in configuratie.
Incearca sa il iei de pe alt site, poate nu este pe configuratie windows'ului, 32bit/64bit.
Cauta pe google, Google Chrome [Windows'ul tau] si vei gasi.