| Anton_Ştefan_2000 a întrebat:

De ce imi apare asta? http://postimg.org/image/91yjaex3x/

Răspuns Câştigător
| Vladut2000L a răspuns:

Deschideți Control Panel și faceți clic pe Internet Options
Faceți clic pe fila Rețea din partea de sus a ferestrei
Faceți clic pe butonul "LAN Settings" din partea de jos a ferestrei
Debifați "Utilizați un server proxy pentru LAN" și faceți clic pe OK
Faceți clic pe OK din nou pentru a ieși din fereastra Internet Options
Rula jocul făcând clic dreapta pe pictograma de lansare DCUO și selectând "Run as Administrator" din meniul care apare " In acest caz cred ca e teamspeak.

| Anton_Ştefan_2000 explică (pentru Vladut2000L):

Era deja debifat "Utilizati un server proxy pentru LAN", dar incerc sa imi dezinstalez Teamspeak si dupa sa vad daca imi mai apare.
Mersi!

1 răspuns: