| Vlad_Lica_1996 a întrebat:

De ce imi apare urmatoarea chestie cand vreau sa vad ce mesaje am primit pe facebook Acest mesaj nu mai este disponibil pentru că a fost identificat ca abuziv sau a fost marcat ca spam. La toate mesajele date de mine sau primite apare asta. Am incercat sa imi fac alt cont si patesc acelasi lucru nu pot sa dau sau sa primesc mesaje. Cand incerc sa trimit un mesaj imi apare :Conţinutul pe care încerci să-l distribui conţine un link care a fost blocat, deoarece este considerat a fi spam sau nesigur:

79.117.208.192 ...Astept sfaturi cu ce e de facut.

Răspuns Câştigător
| Luck19 a răspuns:

Deci aici jos cu blocat inseamna ca daca deschizi link-ul pe pagina de facebook acesta va primi un fel de virus
iar cu mesajele poate ca cele care le peimesti contin un link care poate 'infecta' facebook sau mesajul e o injuratura foarte oribila