| vali2011 a întrebat:

De ce imi da eroare cand intru la metin2 ro la itm shop acolo imi zice Sesiunea a expirat Din motive de securitate trebuie sa redeschizi magazinul? il deschid cum zice acolo si tot la fel face

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gresit.Sterge metinul, re-downloadeazal ca e in lucrari serverul.Si la item-shop se adauga cv

2 răspunsuri:
| Rogi_Stan_1990 a răspuns:

Salut! Stiu problema si mie mi se intampla cateodata
Incearca sa nu folosesti nici un fel de starter si sa intrii in pach original al metinului dai mai itai de toate instaleaza din nou metinul

| vali2011 explică:

Esti sigur ca va functiona?