| anonim_4396 a întrebat:

De ce imi da" eroare la conectare la server"in metin2timi?
PS : E singurul in care imi da eroare. Funda

Răspuns Câştigător
| Clawd3lw a răspuns:

Nu conteaza. Eu joc pe Goranje, si intr-o zi serverul s-a inchis. Tocmai seara cand a venit GM de la serviciu a mers serverul. El nici nu stia ca picase. Se mai intampla. Asteapta un pic. big grin Funda? big grin

3 răspunsuri:
| feraryyy78 a răspuns:

Nu functioneaza serverul, cateodata se mai intampla. Eu am patit sa nu pot intra in joc 2 zile.

| xVLDx a răspuns:

E serverul inchis probabil (pe o scurta perioada)... Funda?

| Clawd3lw a răspuns (pentru xVLDx):

Http://timi.ro/ uita-te ...scrie ca e inline(ch1 si ch2)

| Clawd3lw a răspuns (pentru Clawd3lw):

Nu conteaza. Eu joc pe Goranje, si intr-o zi serverul s-a inchis. Tocmai seara cand a venit GM de la serviciu a mers serverul. El nici nu stia ca picase. Se mai intampla. Asteapta un pic. big grin Funda? big grin