| Eduward a întrebat:

De ce imi zice cand intru in minecraft "The application failde to initialize properly (0xc0000135).Click on OK to terminate the application". Cine stie sa imi spuna si mie plsss.Dau o funda mare!

Răspuns Câştigător
| WyndFTW a răspuns:

Aparent eroare asta apare la mai multe applicatii decat minecraft si e ceva normal. Solutia este sa instalezi cel mai nou.NET Framework.

Eroare asta e pur si simplu un avertizment cati trebuie un update. Cel mai probabil tiai reinstalat windowsu fara sa fi instalat.NET sau a aparut o vers mai noua.

Bafta

| Eduward explică (pentru WyndFTW):

Multumesc mult de raspuns

1 răspuns: