| c112233 a întrebat:

De ce jocurile pe windows 8 merg mai naspa ca pe windows 7?
In sensul ca pe windows 7 merge super si pe 8 un pic mai varza?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Windows 8 e facut pentru calculatoare de lucru, desteptilor.

3 răspunsuri:
| AlexShadow26 a răspuns:

Pai asta depinde de exemplu la win 8 multe jocuri imi mergeau mult mai bine ca pe 7 depinde de pc

| Apetrei_Bogdan_1995 a răspuns:

Oricum,Windows 8 e facut pentru calculatoare m-ai recente implicit m-ai puternice.

| c112233 explică:

Am 8g ram, Intel core i7, 3,4 ghz, 4 g pe placa video si etc... deci nu are cum sa fie pfff si ala care a primit funa are dreptate. Este facut pentru companii si cel mai ales pentru tablete.