| Iliutz a întrebat:

De ce la calculator cand intru la windwos xp in control panel imi apare nividea.si am placa ati radeon

Răspuns Câştigător
| SRB a răspuns:

Ai instalat ceva de la nVIDIA (drivers, program, jocurile instaleaza de obicei ceva suplimentar pentru a putea rula) si acesta a creat un shortcut si in control panel il poti dezinstala de la all programs remove tot din control panel daca nu iti foloseste.

1 răspuns:
| noname_1435 a răspuns:

Pentru ca ai instalate driverele de nVIDIA sau ai programul ala nVIDIA