| NuStiuCeva a întrebat:

De ce ma scoate de pe World of Tanks cand sa intru la garaj? Va rog ajutati-ma.

8 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Scoate toate modurile si vezi daca mai face figuri. Daca nu ai nici un mod, poti incerca un reinstall.

| NuStiuCeva explică (pentru KodrutZ):

Am scos modurile si apare o eroare k n-am moduri. Cum ii dau reinstal?

| KodrutZ a răspuns (pentru NuStiuCeva):

Uninstall si dupa aia reinstall, dooh! happy

| NuStiuCeva explică (pentru KodrutZ):

Pai o sa apara sa se descarce iar, DOOH!

| KodrutZ a răspuns (pentru NuStiuCeva):

Guess what? Fix asta faci: dezinstalezi tot, instalezi si astepti pina iti da jos ce are de dat jos.

| Roman_Klaudiu_1995 a răspuns (pentru KodrutZ):

Nui din cauza asta si eu l-am reinstalat de 4 ori si tot aceas chestie nu stiu ce are doar acum ca s-au bagat updateurile astea de rahat

| KodrutZ a răspuns (pentru Roman_Klaudiu_1995):

Da vreo eroare? Sigur ai versiunea care trebuie?

| Roman_Klaudiu_1995 a răspuns (pentru KodrutZ):

Nu da nici o eroare doar ma scoate.