| DonarisDona a întrebat:

De ce mi se aude doar o casca? Castile de telefon sunt bune, perfecte, dar cand le bag in laptop se aude doar casca stanga si foarte incet. Ce trebuie sa fac?

3 răspunsuri:
| 94Lucifer94 a răspuns:

Se aude așa pentru că nu intră mufa bine, dacă zici că sunt funcționale la telefon. Încearcă să împingi mai tare până intră bine, nu doar pe jumate laughing

| DonarisDona explică (pentru 94Lucifer94):

Indiferent ce fac, pe jumatate sau inauntru de tot la fel se aude.

| 94Lucifer94 a răspuns (pentru DonarisDona):

Păi în cazul ăsta îți iei altă pereche de căști. Sau ai putea să iei un adaptor mufă jack, cred...