| Chifor_Mihai_1998 a întrebat:

De ce mi se blocheaza Wot cand intru in cont mi se incarca si imi apare ca mi se incarca tancurile si apoi se blocheaza si imi scrie (not responding). ma puteti ajuta va rog frumos ca vreau sa ma joc ca am vazut ca e smecher jocul.(am placa video pentru cerintele care mi le trebuie pentru joc.

3 răspunsuri:
| Pinocchio a răspuns:

Am avut si eu aceasta problema, verifica daca iti permite trecerea prin paravan de protectie ( gasesti din panoul control ). Daca permite trecerea programului si totusi nu merge, dezinstaleaza jocul si instaleaza din nou.
Poate ai vrut sa introduci in program mods (skin-uri)?

| Chifor_Mihai_1998 explică (pentru Pinocchio):

Nu am vrut sa instalez nici un skin! dar o sa incerc cum ai spus mai sus

| Chifor_Mihai_1998 explică:

Apropo am windows 8