| DestinyHopeCyrus_5848 a întrebat:

De ce mi se descarca asa de greu Metin2 tdl? imi zice in 1 ora 2 ore 3 ore 4 ore si urca... l-am downloadat si dimineata si tot nu merge

Răspuns Câştigător
| Skay a răspuns:

Asa face la toti. Este pentru a te face sa downloadezi pe varianta care cosa. Iti recomand sa astepti, iar atunci cand downloadezi iesi de pe toate site-urile care sunt active cand downloadezi.

3 răspunsuri:
| DestinyHopeCyrus_5848 explică (pentru Skay):

Am gasit un site cu deposit files si l-am descarcat si acum ma joc.Multumesc oricum funda

| DestinyHopeCyrus_5848 explică:

Inregistarile pe acest site sunt deocamdata inchise! metin2 fun nu merge... nu sunt ingresitrari

| theionutz112 a răspuns (pentru DestinyHopeCyrus_5848):

Hai nu zau