| teo530 a întrebat:

De ce nu gasesc jocul fun run 2? Pe magazin play il gasesc doar pe 3, l-am cautat si pe google dar scrie a nu e disponibil la noi in tara. De ce nu e disponibil? Cand va merge si la noi?

Răspuns Câştigător
| dannyel86 a răspuns:

Scrie pe Google "Fun Run 2 apk" si scoate versiunea de pe site-ul apkpure.

| teo530 explică (pentru dannyel86):

Mersi mult

| teo530 explică (pentru dannyel86):

L-am instalat dar trebuie sa descarc noua versiune care nu e disponibila in tara. Ce fac sa mearga fara?

| dannyel86 a răspuns (pentru teo530):

"Going forward Fun Run and Fun Run 2 will be made unavailable in the app stores."
Deci, cumva, aceste versiuni nu mai au suport oficial, pentru ca atentia e concentrata acum pe Fun Run 3.
Cu toate astea, dezvoltatorii au dat un link oficial de unde se pot descarca cele doua versiuni mai vechi. Nu e exclus ca acestea sa poate fi rulate pe Android.
https://www.dirtybit.com/apks

Daca cere iar noua versiune, inseamna ca primele 2 jocuri nu mai sunt disponibile.

| teo530 explică (pentru dannyel86):

A doua versiune e cea buna, mi-am reluat si vechiul cont. Daca nu mi-ai fi raspuns as fi inghitit in sec dupa jocul asta deci multumesc! Acum imi pare rau de funda, cand am intrat pe linkul lui danny si am vazut jocul instalat am zis ca gata l-am facut asa ca i-am dat imediat funda si abia dupa am incercat jocul.

| dannyel86 a răspuns (pentru teo530):

Sa nu-ti para rau de funda, caci tot "danny" din primul comentariu ti-a raspuns si a doua oara. laughing
Am citit mahnirea din postarea ta si am insistat sa gasesc o solutie. big grin
Ma bucur ca iti merge jocul.winking

| teo530 explică (pentru dannyel86):

A laughinglaughinglaughing nu m-am uitat la nume sau poza si am crezut ca mi-a raspuns altcinevalaughing. Atunci nu-mi mai pare rau de funda asta daca nu tii neaparat sa fi dat la raspunsul care m-a ajutat adica al 2. Pai mersi din nou si sarbatori fericite!

| dannyel86 a răspuns (pentru teo530):

Nu fundele sunt cele care conteaza, ci faptul ca unele probleme gasesc solutiile potrivite.
Sarbatori Fericite! big grin