| XzYr0 a întrebat:

De ce nu imi merge HammerMt2 pe Windows7?Intru in Launcher si cand apas START imi apare o eroare "HammerMt2Client.exe has stopped working!" ajutati-ma va rog!

Răspuns Câştigător
| Nicoi_Alex_1997 a răspuns:

Incercati sal porniti in compatibilitate cu Windows XP si Run As Administrator
am patit si eu si am folosit metoda si mi-a mers happy incercatiwinking

| niculescu16081994 a răspuns (pentru Nicoi_Alex_1997):

Sal zi si mie ca am aceeasi problema cand intru pe orice metin2 de exp lightmetin2 imi zice lightmetin2. exe has stopped working

6 răspunsuri:
| marik99 a răspuns:

Daca nu poti traduce ce zice iti spun euwinking
HammerMt2Client.exe a fost oprit din functionare big grin Adica numai merge este inchis cool

| XzYr0 explică (pentru marik99):

Asta stiu si eu.Dar ce pot face ca sa funtioneze?

| marik99 a răspuns:

Pai nu poti face nimic pentru ca Owner-ul nu a mai platit Host-ul ori L-a inchis Permanent/Temporar happy. Pentru a putea juca din nou trebuie ca Owner-ul sa dea drumul la server pentru ca nu numai tu nu poti juca. Ci toata lumea ce juca pe Hammer le apare cum iti apare si tie happy. Sper ca ti-am fost de ajutor big grin.

| XzYr0 explică (pentru marik99):

Nu ai inteles! E din cauza jocului! Celorlalti le merge jocul! Dau start la laincher si se blocheaza, respectiv se inchide! Am windows7 si cred ca e din cauza asta! Poate cineva sa ma ajute?

| marik99 a răspuns (pentru XzYr0):

Aaa.Scuze daca ai windows 7. Pai nu cred ca ti-ar putea merge sad. Doar daca iei un program anume, dar numai stiu eu cum se numeste sadwinking.