| ChildrenOfBodom a întrebat:

De ce nu imi merge IMVU? Merge sa il descarc, dar cand il deschid apare http://i39.tinypic.com/3450pwj.jpg;|. Help, please.; d

Răspuns Câştigător
| Laura02 a răspuns:

Am aceias Problema si tot caut pe net o rezolvare Sa imi spuna cineva ce sa fac ca mie imi place IMVU si nu vreau sa renunt la el

5 răspunsuri:
| kariny06 a răspuns:

Aceasi problema o am si eu de vreo 2 saptamani. Nu pot sa ma las de el.

| HappyDay a răspuns:

Si mie imi face la fel, nu stiu de ce crying

| SwaggGirlsMusic a răspuns:

Datii [YES] si sa asteptati acolo sa se faca alea..shii dupa...incercati

| ionika24 a răspuns:

Da nici eu nu am ce face am incercat pe net dar nu am gasit nimic

| KiDDvsKaTT a răspuns:

Da, si eu am aceeasi problema si nu stiu ceee saa faac. sad