| steff2015 a întrebat:

De ce nu imi merge jocurile 3 D MINICLIPURILE... am instalat si "java, Adobe flash player de oare nu imi merge se incarca jocul iar dupa se blocheaza daca stie cineva si vrea sa ma ajute dau funda 100%

Răspuns Câştigător
| 0rlando a răspuns:

Nu că contează marca sau ce windows ai și eu am windows 7 pe un PC mediocru, dar merg perfect miniclip-urile, caracteristicile sistemului contează.

2 răspunsuri:
| 0rlando a răspuns:

Probabil ai un PC vechi și slab.

| steff2015 explică (pentru 0rlando):

Nu cred am laptop FUJITSU SIMEMENS windols 7 oare windolsul o fi cauza?

| 0rlando a răspuns (pentru steff2015):

Nu că contează marca sau ce windows ai și eu am windows 7 pe un PC mediocru, dar merg perfect miniclip-urile, caracteristicile sistemului contează.