| liliair1213 a întrebat:

De ce nu imi merge messengerul pe tableta android? ...adc imi merge doar beejlive!

5 răspunsuri:
| daassh a răspuns:

Probabil nu ai instalat bine aplicatia, sau ai luat-o de pe un site unde nu era buna aplicatia, mai cauta trebuie sa gasesti undeva si sa-ti mearga.Succes!

| liliair1213 explică (pentru daassh):

Caut de o luna si ceva si nu merge

| daassh a răspuns (pentru liliair1213):

Setarile la internet le, ai facut bine, asa-i cand iti da eroare iti scrie ceva de internet, probabil ca nu aifacut bine setarile la internet.Succes!

| liliair1213 explică (pentru daassh):

Degeaba k nu merge.dar ori cum mersi happy!

| daassh a răspuns (pentru liliair1213):

Cu placere, eu iti mai dau o sugestie, incearca sa revi la setarile din fabrica si apoi vezi daca-ti merge.