| Lysm a întrebat:

De ce nu imi merge niciun joc Neighbours from hell? il instalez, intru pe el si imi apare cateva secunde clepsidra aia, dupa care ramane imaginea neagra, cu toate ca sunetul se aude. am reinstalat driverul de la placa video si la fel. Merci

1 răspuns:
| Ovydiw a răspuns:

Ei bine poate sa fie de vina jocul... daca l-ai mai jucat mai demult si ti-a mers inseamna ca e de la PC insa daca nu l-ai mai jucat sigur rebiue sa fie de vina jocul...
Dar iti sugerez sa il cauti Online pentru ca este si pe net. si e la fel de distractiv si amuzat...in + nu mai pierzi timpul sa il instalezi.
Sper ca ti-am fost de ajutorhappy! fundita?