| sGj a întrebat:

De ce nu imi merge sa instalez nici un mod pe SAMP? Acum 2-3 zile mergea fara probleme, si a inceput sa imi dea crash... Am reinstalat GTA:SA si nici un efect, daca stie cineva cu pot remedia problema v-a rog sa imi spuneti. MERSI! (Dau Funda)

2 răspunsuri:
| ovidiu123432 a răspuns:

Saut, incearca sa bagi anticrasher, ai nevoie si de sampfuncs pentru unele moduri sau cred ca e doar pentru coduri, nu stiu sigur, dar baga si anticrasher si sampfuncs, le gasesti pe moduri.ro daca iti este lene sa le cauti pe google.

| sGj explică:

Te asigur ca nu merge nici un anticrssher sunt niste porcarii