| bogdan333 a întrebat:

De ce nu imi merge sims 3 orice expansiune
Imi da eroarea:unable to start game please reinstall?

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

La Sims 3 respecta ordinea instalarii expansiunilor si daca instalezi mai multe atunci nu le crack-ui. Crackul se aplica la urma dupa ce termini de instalat expansiunile. Ordinea este:
Jocul de baza:
1.The sims 3
2. World Adventures
3.High End Loft Stuff
4.Ambitions
5. Fast Lane Stuff
6.Night Life
7. Outdoor Living Stuff
8.Generations
9.Towns Life Stuff
10.The Sims 3 Pets
11.The Sims 3 Showtime
NOTA: Crackul se instaleaza la urma dupa ce instalezi toate expansiunile. Toate expansiunile se instaleaza cu Daemon Tools la fel cum se instaleaza SIMS!
Bafta!

| bogdan333 explică (pentru neluL):

Dar late night al catelea e?

| neluL a răspuns (pentru bogdan333):

Este unul si acelasi cu -> Night Life. Vezi pct 6

| bogdan333 explică (pentru neluL):

Dar l-am mai avut pe late night si mi-a mers dar acum nu mai imi merge