| axeel02 a întrebat:

De ce nu imi merge Smite? Mereu cand dau play imi da eroarea asta : the application was unable to start correctly (0xc00007b). click ok to close the application.
Am incercat sa fac, ce fac cei de pe Youtube, dar mie nu mi-a mers, cu toate ca majoritatea in comentarii spuneau ca le merge...

8 răspunsuri:
| axeel02 explică (pentru mlfz13):

Am windows 10...
iar jocul meu nu e pe lista aia...

| mlfz13 a răspuns (pentru axeel02):

De aici am gasit recomandarea si este forumul smite
http://forums.smitegame.com/showthread.php? 73937-Smite-exe-Application-Error

| mlfz13 a răspuns (pentru mlfz13):

Cei de pe forum spun ca in pagina 4 se gaseste rezolvarea
nu vad ce te costa sa incerci

| axeel02 explică (pentru mlfz13):

Pai si unde gasesc pagina 4
?

| mlfz13 a răspuns (pentru axeel02):

Daca te uiti in primul link, in josul paginii, inainte de commenturi... of:
http://freewisdoms.com/how-to-fix-0xc000007b-application-error/4/

| axeel02 explică (pentru mlfz13):

Am facut faza asta si nu a mers....de 2 ori chiar sad

| mlfz13 a răspuns (pentru axeel02):

Ok, succes pe mai departe