| State_Andrei_1997 a întrebat:

De ce nu imi merge sunetul? Am driver-le la zi.Nu stiu ce sa fac.Ma poate ajuta cineva? Dar fara sa-mi spuneti sa ma uit la mufe sau ceva de genu'.Sau sa reinstalez Windows-ul care apropo e 7.

8 răspunsuri:
| xcamaradx a răspuns:

Control panel-troubleshooting (clic la audio) te rezolva automat, daca nu mai zici.

| State_Andrei_1997 explică (pentru xcamaradx):

Imi spune ca nu a putut identifica problema.

| xcamaradx a răspuns:

Uita-te la start---in casta search event--te uiti la event ce erori ai si cauti pe google solutia, sau revii cu nr de event aici.iti spun asta ca pot fi mai multe cauze, si atunci sa nu complicam situatia.

| State_Andrei_1997 explică (pentru xcamaradx):

Am cautat dar nu cred ca are vreuna legatura cu sunetul.

| xcamaradx a răspuns:

Http://www.ma-config.com/en/configuration/installplugin/0_key
foloseste asta. pune un raport, dupa ce scanezi inclusive daca ai toti driver.
mai fa si run--services.msc--windows audio(setat automat)

| State_Andrei_1997 explică (pentru xcamaradx):

Nu imi da nimic de sunet sau audio, iar windows audio era deja setat automat.

| spectra3000 a răspuns:

Intra in START-CONTROL PANEL - UPDATE WINDOWS si fai un update
Funda?!