| Mihai_Ionut_1996_LQQU a întrebat:

De ce nu ma lasa la Far Cry 3 sa iau mai multe arme ca am numai una

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vezi ca trebuie sa iei pielea la animale si sa faci upgrade-uri ca sa poti cara mai multe arme...

| Mihai_Ionut_1996_LQQU explică (pentru anonim_4396):

Pai am luat pielea de la toate animalele da upgrade-urile de unde le fac

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Mihai_Ionut_1996_LQQU):

Pai intra in meniu (cu "esc") si dupa intra in crafting si acolo il faci? Da tu unde ai fost cand ti-a explicat ala? Ca la inceputul jocului iti explica cum sa faci o siringa! Dupa faci un backpack (parca)! Tu unde ai fost?