| anonim_4396 a întrebat:

De ce nu ma lasa sa ma conectez la anumite servere de SAMP? Imi apara in joc,,The server didn't respond,Retrying..."iar si iar si iar, desi serverul nu pare sa aiba probleme.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Adica? fi atent, vreau sa ma loghez pe Romania super stunt iar clientul l-am luat de pe sa-mp.com acela 0.3x,singurul.Ceve gresit?

| cristy24 a răspuns:

Poate nu ai tu versiunea la samp pe care o cere sv sau ai gta-ul cu moduri genL TURBO XD. sau este full, Funda?