| DaReK a întrebat:

De ce nu mai primesc mesaj pe yahoo mail de la faceit...incerc sa fac cont si nu primesc nici-un email

3 răspunsuri:
| CastaveteleFTW a răspuns:

Intra in Account Setings -> Two-step verification. Vei primi un SMS pe numarul tau de telefon cu un cod. Il bagi acolo si dupa o sa mearga ( cel putin mie imi merge)

| DaReK explică (pentru CastaveteleFTW):

Eu vreau sa fac cont nou, eu bag email-u si dau pe signup and play si nu primesc nimic pe email

| DaReK explică (pentru CastaveteleFTW):

Pai eu vreau sa fac cont nou, deci imi scriu email-u si dau pe signup and play si nu primesc nimic pe yahoo mail