| sabin2766 a întrebat:

De ce nu merge fifa 07 pe windows 7? adica imi merge, se deschide, si cand intru in meci mi se misca foarte foarte greu. Exista vreo posibilitate sa imi mearga normal sau e jocul prea vechi?

5 răspunsuri:
| EverthingIsPermited a răspuns:

E din cauza calculatorului, probabil ai placa video slaba, procesorul slab...

| andreilove a răspuns:

Poate ai memoria aproape plina.Incearca sa mai stergi din ele si asa poate o sa-ti mearga, ca de la vechime nu are cum sa fie.La urmatoarele descarcari ale tale bagale in D, nu le mai baga in C. Funda?

| uSur3Lx a răspuns:

Incearca cu alt crack happy. sau cel din joc-ul iso, Bafta. happy

| SmokeBobby a răspuns:

Dacati merge windows 7 inseamna ca e bunicel pentru fifa 07 dai grafica mica si tot ce mai e pe la grafica sau ai hard discul plin unde ai jocul instalat

| sabin2766 explică:

Bai frate am hdd de 320 Gb si placa video de 512 m, iar ram e de 3 gb si procesorul e de 2.2 Ghz...cum sa fie slab?